
Kaubandus ja tehnoloogia koolitusreis Singapuri
Aasia ühe suurima kaubandusmessi ja -konverentsi külastus, Singapuri innovaatilised kauplused, kuulus Marina Bay Sands hotell ja suur hulk maitseelamusi
10.10 - 15.10.2022
Algusega Tallinnast
Koolitusreisid Handoga
Mugavus eelkõige
Olen nii turistina kui töö asjus külastanud 70 riiki ja korraldanud konverentse rohkem kui 30-s riigis - Lõuna -Aafrikast kuni Lõuna Koreani.
Reisimine on ühteaegu nii minu töö kui ka hobi.
Sellest kombinatsioonist on loogiliselt välja arenenud uus tegevussuund - koolitusreiside korraldamine.
Kohe pärast koroonapiirangute leevenemist läks reisimine lahti ja viimase poole aasta jooksul olen korraldanud juba kuus koolitusreisi: reklaamiagentuuride töötajate külakäigud Helsingisse ja Stockholmi, kunstihuviliste turundajate reis Veneetsia bienaalile ning kolm gruppi on käinud Dubai Expol.
Reise iseloomustab intensiivne programm ja aktiivne suhtlemine nii omavahel kui sihtkoha kolleegidega. Proovin alati jätta aega iseseisvaks ringivaatamiseks või puhkuseks, kuid põhimõtteliselt on tegu ikkagi inspireerivate tööreisidega. Oluline on ka grupi omavaheline suhtlus - head seltskonda ja uusi tutvusi peavad senised osalejad väga oluliseks.
Hando Sinisalu
Reisid on korraldatud mugavalt - piletid, hotellid, transfeerid ja programm on korraldatud, kuid jalgsi kõndimist ja aktiivset suhtlust on palju. Näiteks Dubais ja Veneetsias tegime keskmiselt 20 000 sammu päevas.
Hotellide valikul olen lähtunud keskmisest hinnatasemest (neli tärni) ja proovinud hotelli valikul panustada heale asukohale. Soovi korral saavad reisil osalejad ka tuba jagada ja seeläbi reisi eelarvet vähendada.
Kuna mul on reisimisega tõepoolest väga palju kogemusi, siis olen valmis ka kõige ootamatute olukordade loomingiliseks lahendamiseks.
Seniseid muljeid
-
Rahule jäin. Hea väike sats oli ja sain mõne mõtte, mida rahvale jagada. (Anti)
-
Hando jätka nii, me tahaks juba järgmist reisi! (Kirke)
-
Kõik sujus! Selliseid reise võiks kindlasti ette võtta ka edaspidi kui midagi turundusmaailmale sobivat toimumas on. Loengud ja ettekanded andsid väga palju juurde ja muutsid reisi sisukamaks. Lisaks homogeensete huvidega inimesed - see muutis ka ühiskäigud mõnusaks, juttu jagus ja aega jäi väheks:) (Aive)
-
Reis oli meeleolukas, silmaringi laiendav ja mis peamine – suurepärase seltskonnaga ja väga hästi korraldatud. (Mihkel)
-
Kõik sujus ja oli lõbus ning inspireeriv. (Nele)
-
Oli väga meeleolukas, avardav ja kirsiks koogil loomulikult suurepärane seltskond! (Tiia)

10.10, ESMASPÄEV
Päevakava:
-
Õhtul väljalend Singapuri (Qatar Airways)
11.10, TEISIPÄEV
Päevakava:
-
Õhtul saabumine Singapuri
12.10, KOLMAPÄEV
Päevakava:
-
E-commerce Expo Asia külastus https://www.ecommerceexpoasia.com/welcome
Tegu on Aasia kõige olulisema tehnoloogiavaldkonna messi/konverentsiga Tech Show Singapore. Ühe katuse all on koos Cloud Expo Asia, Data Centre World, Big Data & AI World, Cloud & Cyber Security, eCommerce Expo Asia and Technology for Marketing Asia.
13.10, NELJAPÄEV
14.10, REEDE
Päevakava:
-
Kaubanduseksperdist giidiga ekskursioon Singapuri huvitavamates kauplustes
-
Õhtu vaba
15.10, LAUPÄEV
Päevakava:
-
Päev vaba
-
Hilisõhtul tagasilend koju (Qatar Airways)
Hinnakiri
Hinnas sisaldub: lennupiletid, hotell 4*, transfeerid, Expo külastus, ekskursioon
NB! Ööbimine Singapuri kuulsaimas Marina Bay Sands hotellis. Hotellikülastajate kasutada on ka maailma kuulsaim infinity pool.
Hinnas ei sisaldu: toitlustus, reisikindlustus
Täpne reisi hind selgub broneerimise hetkel.
Hind:
-
3800 EUR + km (üheses hotellitoas ööbimine)
-
2500 EUR + km (kaheses, jagatud hotellitoas ööbimine)

Registreerumine
E-kaubanduse ja turundustehnoloogia
koolitusreis Londonisse

27.09 - 30.09.2022 / al 999€ + km
E-commerce Expo + Technology for marketing Expo külastus ja tutvumine Briti e-kaubanduse koorekihiga.